Jesteśmy z Wami Niebieskimi Motylami!

W dniu 31 maja seniorzy przyjęli nominację z Przedszkola Publicznego w Luszowicach i przyłączyli się do akcji #challangeniebieskiemotyle2021. Celem akcji jest poszerzenie świadomości na temat autyzmu u dzieci oraz przekazanie niebieskiej iskierki przyjaźni osobom z autyzmem i ich rodzinom. Do dalszej akcji nominujemy:
Aby dołączyć do akcji wystarczy:
1. Ubrać się na niebiesko (nie dotyczy służb mundurowych).
2. Wykonać pracę plastyczną np. odbić niebieskie ręce w kształcie motyla lub serca albo wykonać dowolną aktywność wg. własnej inwencji twórczej np. taniec motyla.
3. Zrobić zdjęcie lub nagrać film z tworzenia pracy i wstawić na swój profil na Facebook oraz przesłać na adres: motyle2021@soswjaroslaw.onmicrosoft.com Ważne, aby na zdjęciu lub filmie ujęte były pozdrowienia: Jesteśmy z Wami Niebieskimi Motylami! (nagrane lub napisane).
4. Nominować kolejne trzy osoby (może to być również grupa klasowa, oddział przedszkolny lub instytucja) i powiadomić je o tym.
5. Każda osoba włączająca się do akcji #challengeniebieskiemotyle2021 do publikowanego zdjęcia lub filmu dołącza skopiowany tekst, podając nominowane przez siebie osoby.
Powodzenia!🙂💙