Wyjazd do Zakopanego

W dniach 19- 25 sierpnia 2019r. dzieci wraz z rodzicami – opiekunami uczestniczyły w 7-dniowym wyjeździe  do Zakopanego. W trakcie pobytu dzieci brały udział w Treningu Zastępowania Agresji, a rodzice skorzystali z Treningu Integracji Emocjonalnej.

Dodatkowo rodziny miały okazję skorzystania z lokalnych atrakcji oraz zapoznania się z kulturą i tradycją Zakopanego. Plan wyjazdu obejmował zwiedzanie  Muzeum Stylu Zakopiańskiego, wyjazd kolejką na Gubałówkę, zwiedzanie Doliny Kościeliskowej, wyjście nad Morskie Oko, zwiedzanie Zakopanego oraz wyjście do aqua parku.

Dzięki wakacyjnemu wyjazdowi rodziny nie tylko atrakcyjnie spędziły czas, ale również wzmocniły i pogłębiły wzajemne relacje i więzi społeczne. Wakacyjny wyjazd na długo zagości w pamięci uczestników dzięki przeżyciu niezwykłych chwil pełnych zabaw i radości.

logotypypwd

Projekt współfinansowany ze środków UE – Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa

Małopolskiego na lata 2014 – 2020 Oś IX Działanie 9.2 Usługi społeczne i zdrowotne, Poddziałanie 9.2.1 „Usługi społeczne i zdrowotne w regionie”,

Typ projektu: C. Wsparcie dla tworzenia i/lub działalności placówek wsparcia dziennego dla dzieci i młodzieży.